Dziwna odmiana???

Forsigh
Posty: 5
Rejestracja: 06 wrz 2020, 8:24

Dziwna odmiana???

Post autor: Forsigh »

Witam, Mam posadzone 4 różne autoflowery, 2 z 4 mają już lekko ponad 2 tygodnie.
Dwie odmiany posadzone 19.09 i o jedną z nich mi chodzi, są to :
AK 47 2.0, która rośnie prawidłowo, nie pokazuje żadnych problemów póki co.
NL47 Haze, która ma dziwne plamki na liściach , z drugich liści wychodzi malutki liść tak jak by ktoś naciął wcześniej albo coś w tym stylu, dodatkowo te "coś" co jest na środku liścia jest strasznie białe podchodzi pod kolor tych "plamek" nie jestem pewny czy wszystko jest z nią okej i może nie potrzebnie się przejmuje, ale jeżeli jednak coś to wolę zaradzić zanim bedzie za późno.
Poniżej załączam zdjęcie może nie oddaje jak to dokładnie wygląda, ale na żywo dużo wyraźniej to widać.


Ziemia której używam to Canna Terra Professional, PH wody zbalansowane do 6.2 - 6.5, światło to LED od Master Grow

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Farmer
Administrator
Posty: 51
Rejestracja: 22 wrz 2016, 16:06

Re: Dziwna odmiana???

Post autor: Farmer »

Ja bym jeszcze poczekał z osądem tej roślinki [trawka] może faktycznie zdjęcie nie oddaje tego co masz na myśli, ale mi się wydaje że tragedii nie ma. Czasem jakiś liść na początku się potrafi wykręcić. Musisz ją obserwować, za jakiś czas dodaj zdjęcia i zobaczymy.
Bezpieczny zakup nasion konopi zapewni Ci sklep THC-THC.COM z biurem obsługi klienta w Hiszpanii.
Awatar użytkownika
Ganja Farmer
Posty: 18
Rejestracja: 27 maja 2020, 0:09

Re: Dziwna odmiana???

Post autor: Ganja Farmer »

Są to pierwsze listki, więc ja bym się tym nie przejmował. Czasem te pierwsze listeczki gdzieś się zawiną i tak jest. Widać że środek rośliny normalnie się rozwija, więc powinna normalnie rosnąć.
ODPOWIEDZ