Pomoc dobraniu zestawu pod 3-4 krzaki.

growerhaha
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2021, 6:21

Pomoc dobraniu zestawu pod 3-4 krzaki.

Post autor: growerhaha »

Witam,
wiem że wątek już pewnie powtarza się parę razy na forum, ale rynek się zmienia i doświadczenie również.
Pomoglibyście wybrać jakiś zestaw w przedziale cenowym 1300zl-1700zl(jak warto to się dołoży), maks 160 wysokosci.
Który pozwoliłby mi otrzymać jak najwyższą jakość jaki i maks plon jaki mogę uzyskać z zestawu z tej kwoty, dodam że rozumiem że duży wpływ ma jak będę dbał o roślinki(to już zostawiam książką które zakupiłem do uprawy). Może być to gotowy zestaw albo spis rzeczy które warto kupić jako zestaw. Niestety susz w aptekach bardzo drogi i z opinii ludzi średniej jakości, a bardzo potrzebuje zadbać o jakoś. Zależało by mi na tym żeby jak najbardziej maskować zapach w sumie to najważniejszy aspekt.
Awatar użytkownika
Ogrodnik
Posty: 27
Rejestracja: 27 wrz 2016, 23:47

Re: Pomoc dobraniu zestawu pod 3-4 krzaki.

Post autor: Ogrodnik »

Gotowych zestawów na rynku jest masę i jeszcze trochę [peace] Na pewno jednym z najważniejszych urządzeń w growboxie jest lampa, bez dobrej lampy nic Ci nie urośnie. Tutaj masz ogólnie informację co musi być w growboxie https://foto.thc-thc.com/growbox-budowa-i-dzialanie/ Ja osobiście jestem chyba starej daty i do tej pory jako oświetlenie w namiocie (grow boxe) preferują lampę HPS. Ale jak szperam w necie to widzę że trendy się zmieniają na lampy LED.
Awatar użytkownika
Batman
Posty: 38
Rejestracja: 04 gru 2018, 0:12

Re: Pomoc dobraniu zestawu pod 3-4 krzaki.

Post autor: Batman »

Kup dobry filtr węglowy, który będzie niwelował zapach.
Awatar użytkownika
Chupacabra
Posty: 17
Rejestracja: 15 sty 2019, 14:38

Re: Pomoc dobraniu zestawu pod 3-4 krzaki.

Post autor: Chupacabra »

No i rozmowa się urwał. Często na tym forum są zadawane pytanie i na tym się kończy. Logują się raz i kończą karierę.
ODPOWIEDZ