5 najlepszych odmian dla początkujących

Awatar użytkownika
MarysiulaKonopnicka
Posty: 67
Rejestracja: 14 lis 2016, 13:34

5 najlepszych odmian dla początkujących

Post autor: MarysiulaKonopnicka » 16 lis 2016, 16:52

Nie wszystkie odmiany konopi są łatwe do uprawy. Niektóre są bardziej tolerancyjne i wymagają mniej opieki, co sprawia, że świetnie nadają się dla początkujących i niedoświadczonych hodowców.

Oto 5 wybranych odmian:

ROYAL JACK AUTO od Royal Queen Seeds
Nazwa tej odmiany pochodzi od tzw. cesarza kanabisu, jak i również autora i aktywisty za zalegalizowaniem konopi Jacka Herera. Royal Jack Auto to odmiana nasion z autofloweringiem pochodząca od super potentnego Jacka Herera, które są jednymi z najchętniej kupowanych odmian nasion. Royal Jack Auto jest polecany dla początkujących i gwarantuje super aromat i wyjątkowy haj sativy.

Pąki Royal Jacka są podobne do tych Jacka Herera, z tym wyjątkiem, że są łatwiejsze w uprawie dzięki autofloweringowi. Nasiona te będą kiełkować w każdych warunkach, zarówno przy uprawie indoor jak i outdoor. W fazie wzrostu roślina pozostaje bardzo zbita i osiąga średnią wysokość od 40-80cm. Z tego względu polecana jest dla tych, którzy mają problem z małą ilością miejsca.

Jej aromat przypomina typowy haze z nutami przypraw i ziół. Zapewnia silny i cerebralny i unoszący haj. Dzięki genetyki skunka, haze i nothern lights jej działanie jest zrównoważone i jednocześnie relaksujące.

SKUNK XL od Royal Queen Seeds
Skunk to klasyczna odmiana nasion marihuany. Jest to mieszanka afgańskich, kolumbijskich i meksykańskich ras nasion. Skunk XL to feminizowane, łatwe w uprawie nasiona. Od innych odmian nasion odróżnia je to, że wymaga bardzo mało uwagi przy hodowli. Można je uprawiać w ziemi bądź hydrokulturze.

Jej wysokość jest zależna od wielkości growroomu, dlatego łatwo jest mieć ją pod kontrolą. Skunk XL kwitnie od 7-8 tygodni i może być uprawiana także outdoor przy mniej optymalnym klimacie.

Jej smak jest przyjemnie słodki i owocowy. Powoduje mocny i cerebralny haj z lekkim i relaksującym efektem znieczulającym.

WHITE WIDOW od Royal Queen Seeds
Legendarna odmiana White Widow, która jest niesamowicie znana i lubiana. Jest przeznaczona dla początkujących szczególnie dlatego, że jest krzepka i witalna nawet przy mało sprzyjających warunkach. Może rosnąć nawet w chłodniejszych klimatach, jak w Wielkiej Brytanii, Północnych Niemczech czy w Skandynawii. Przy uprawie indoor zbiór może wynieść od 450-500g na m2. Przy uprawie outdoor i w optymalnych warunkach nawet więcej.

Nie jest wymagającą odmianą, co oznacza, że nawet przy mało poświęconej uwadze będzie wydawała wysokie plony.

Jej smak jest czysty, świeży i przypomina las sosnowy, zaakcentowany nutami cytrusowymi. Powoduje typowy haj sativy, który jest bardzo potentny, pobudzający i unoszący.

EASY BUD AUTO od Royal Queen Seeds
Już sama nazwa zdradza sekret tej odmiany nasion. Są one bardzo łatwe w uprawie. Jest to krzyżówka potentnej indici i autofloweringowej ruderalis, która może rosnąć na prawdę wszędzie. Easy Bud jest to odmiana nasion konopi z autofloweringiem, a okres od posiania do kwitnięcia wynosi ok. 8-9 tygodni.

Jest bardzo zbita przy wzroście i osiąga wielkość do 50-60cm.

CRITICAL od Royal Queen Seeds
Ciężko jest znaleźć odmianę nasion konopi, gdzie na prawdę każdy aspekt będzie w 100% nam odpowiadał. Critical jest właśnie taką odmianą, która dzięki balansowi wszystkich swoich cech dla wszystkich najbardziej wymagających, najlepiej będzie odpowiadała. Zaskakuje ona wysokimi zbiorami, krótkim okresem do kwitnięcia, fantastycznym smakiem i stelarnym hajem.

Critical kwitnie już po 7 tygodniach i jest przeznaczona dla tych, którzy nie mają czasu na poświęcenie jej dużo uwagi. Może rosnąc także outdoor w zimniejszym klimacie. W growroomie osiągalne są zbiory od 65-75g/ roślinę albo 600g/ m2.

Jej aromat jest przyjemnie słodki, i perfekcyjne zaakcentowany miętową nutą. Powoduje silny, ale mimo to miękki i długo utrzymujący się haj.

To perfekcyjna odmiana zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych!
Ostatnio zmieniony 19 lis 2016, 17:38 przez MarysiulaKonopnicka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Farmer
Administrator
Posty: 19
Rejestracja: 22 wrz 2016, 14:06

Re: 5 najlepszych odmian dla początkujących

Post autor: Farmer » 17 lis 2016, 11:17

Należy zaznaczyć że są to odmiany konopi wyłącznie producenta Royal Queen Seeds inni producenci też mają fajne odmiany dla początkujących.

ODPOWIEDZ
kuchnia na wymiar warszawa

Wróć do „Nasiona Marihuany - Odmiany”