8 najlepszych autofloweringowych odmian nasion marihuany Royal Queen Seeds w 2016 roku

Awatar użytkownika
MarysiulaKonopnicka
Posty: 67
Rejestracja: 14 lis 2016, 13:34

8 najlepszych autofloweringowych odmian nasion marihuany Royal Queen Seeds w 2016 roku

Post autor: MarysiulaKonopnicka » 17 lis 2016, 11:23

INDICA

NORTHERN LIGHT AUTOMATIC
Została odkryta w latach 70 i 10 lat później trafiła do Europy. Nie trwało to długo, jak z powodu swojej fantastycznej jakości, stała się jedną z najpopularniejszych i najbardziej znanych odmian marihuany. Dla wielu jest faworytem ze względu na swój słodki smak i przyjemny haj. Hodowcy kochają ją za jej krótki czas do zakwitu, krzepę, przewidywalną wielkość i ogromne zbiory. Northern Light Automatic to wspaniała odmiana, która łączy w sobie to, na co zasługuje numer 1.

ROYAL BLUEMATIC
Wyróżnia się wyjątkowym smakiem jagód i jednocześnie jest połączeniem aromatu odmiany Blueberry z tym, że w samo-kwitnącej odmianie. Jest to kombinacja genetyk z rodziny Blue Family z klasykami z Tajlandii i Afganistanu. Jest rośliną mało wymagającą, która osiąga średnią wielkość, dzięki czemu może rosnąc prawie wszędzie. Od zasiewu do kwitnięcia potrzebuje ok. 8-9 tygodni. Znawcy kochają ją za jej słodki zapach i charakterystyczny smak jagód. Jej haj jest przyjemny, bardzo delikatny i rozluźniający.

SATIVA

AMNESIA HAZE AUTOMATIC
Jest to samo kwitnąca odmiana klasycznej Amnesia Haze. Wytwarza ona ten sam słodki i pikantny smak jak oryginał i powoduje taki sam odrzutowy haj. Jednak w odróżnieniu do oryginału nie potrzebuje do rozkwitu aż 12-20 tygodni. Zajmuje jej to tylko 10 tygodni. Nie rozkrzacza się i pozostaje zbita. Jest bardzo łatwa w uprawie.

ROYAL HAZE AUTOMATIC
Wszystkie odmiany Haze wyróżniają się swoim smakiem, zapachem i relaksującym hajem, ale mają to do siebie, że potrzebują długo czasu zanim zaczną kwitnąć i rosną ogromne. Royal Haze Automatic pokonał te minusy i wyróżnia się dalej swoim niesamowitym smakiem i aromatem, ale potrzebuje znacznie mniej czasu do rozkwitu (10-12 tygodni) i rośnie znacznie mniejsza. Jest to krzyżówka Amnesia Haze ze Skunkiem i dodatkowo Ruderalisem, co powoduje, że jest automatem. Jest bardzo odporna i łatwa w hodowli.

PRODUKTYWNOŚĆ

ROYAL CRITICAL AUTOMATIC
Critical bardzo znana odmiana nasion konopi, która została już wielokrotnie nagrodzona. To kłębek energii, który osiąga silny wzrost, niesamowity aromat i fantastyczne plony. Za to Royal Critical Automatic łączy w sobie wszystkie te cechy z tą różnicą, że jest łatwiejsza i szybsza w hodowli. Ma duże plony, które na roślinę wynoszą do 165g. Do rozkwitu potrzebuje od 8-9 tygodni.

ROYAL AK AUTOMATIC
AK-47 to klasyczna odmiana, o której większość albo i wszyscy już słyszeli. To kombinacja najlepszej kolumbijskiej, afgańskiej, meksykańskiej i tajlandzkiej genetyki. Rośnie do 100cm i potrzebuje do rozkwitu ok. 10 tygodni, po czym wydaje plony do ok 160g na roślinę.

SZYBKOŚĆ

ROYAL CREAMATIC
To jedna z najszybciej kwitnących odmian. Wyróżnia się słodkim miodowo-karmelowym aromatem. Dzięki swojemu równomiernemu i rozluźniającemu hajowi pomaga przetrwać trudne dni.
Potrzebuje 7-8 tygodni do rozkwitu. Sprawi, że Twoje zapasy nie będą puste, jeśli będziesz ją hodował całorocznie.

QUICK ONE AUTOMATIC
To jedna z pierwszych automatów w sortymencie Royal Queen Seeds i ciągle należy do najlepszych dzięki swojemu szybkiemu wzrostowi i relaksującemu hajowi. Potrzebuje mało miejsca, bo rośne na wysokość ok. 50-60cm. Jednak potrafi wyprodukować 150g i więcej po okresie 8-9 tygodni. Jest charakterystycznie pokryta żywicą i ma ziołowy aromat.

ODPOWIEDZ
kuchnia na wymiar warszawa

Wróć do „Nasiona Marihuany - Odmiany”