Nasiona Konopi od Super Sativa Seed Club

Awatar użytkownika
NewsMan
Posty: 254
Rejestracja: 05 paź 2016, 22:59

Nasiona Konopi od Super Sativa Seed Club

Post autor: NewsMan »

super-sativa-seed-club-na-thc-thc-7901.jpg
super-sativa-seed-club-na-thc-thc-7901.jpg (412.53 KiB) Przejrzano 6704 razy
W sklepie THC-THC pojawił się nowy producent, czyli marka Super Sativa Seed Club. Nie jest to coś całkiem nowego na rynku, bo ta marka jest ściśle powiązana z najlepszym producentem nasion konopi jakim jest Dutch Passion. Tutaj można przeczytać dokładnie o co chodzi z Super Sativa Seed Club w skrócie SSSC https://thc-thc.com/super-sativa-seed-club/ To co oferuje ta marka, to najwyższe loty genetyczne. W swojej ofercie mają sporo nasion regularnych, co jest mało spotykane na rynku. Celują ze swoją genetyką w profesjonalistów, którzy chcą również tworzyć nowe szczepy marihuany.
Awatar użytkownika
LoLek
Posty: 15
Rejestracja: 29 kwie 2017, 16:17

Re: Nasiona Konopi od Super Sativa Seed Club

Post autor: LoLek »

Dość drogie te nasiona [pardon]
Awatar użytkownika
Babcia Ganja
Posty: 13
Rejestracja: 22 sty 2021, 1:50

Re: Nasiona Konopi od Super Sativa Seed Club

Post autor: Babcia Ganja »

Drogie ale jakie wysokie poziomy thc [plant]
Awatar użytkownika
Kolek
Posty: 11
Rejestracja: 10 lis 2018, 14:06

Re: Nasiona Konopi od Super Sativa Seed Club

Post autor: Kolek »

Jeśli chodzi o nasiona Super Sativa Seed Club, to nie miałem żadnej odmiany tej marki ale po ofercie widać że celują do profesjonalistów, którzy zajmują się zaawansowanym tworzeniem nowych odmian, gdyż SSSC ma dużo nasion regularnych w swojej ofercie.
Awatar użytkownika
Ganja Farmer
Posty: 18
Rejestracja: 27 maja 2020, 0:09

Re: Nasiona Konopi od Super Sativa Seed Club

Post autor: Ganja Farmer »

Dutch Passion ma najlepsze nasiona na rynku a Super Sativa Seed Club, to jakiś ich tam odłam. Pewnie robią też pestki dla DP. Więc jak ktoś ma kasę to może śmiało brać na pewno się nie zawiedzie, bo SSSC nie będzie gorszy od DP a może i nawet lepszy. Jak bym miał więcej kasy to bym spróbował ich nasion.
Awatar użytkownika
Dziki Plantator
Posty: 17
Rejestracja: 25 mar 2020, 15:57

Re: Nasiona Konopi od Super Sativa Seed Club

Post autor: Dziki Plantator »

Od dawna szukałem dobrego Bruce Bannera w automacie od porządnego producenta i widzę że Super Sativa Seed Club ma coś takiego. Ich Auto Bruce Lemon Diesel może być strzałem w dziesiątkę [lata]
ODPOWIEDZ