Skutki uboczne zażywania olejków CBD

Awatar użytkownika
Gienio2020
Posty: 10
Rejestracja: 12 lip 2022, 10:33

Skutki uboczne zażywania olejków CBD

Post autor: Gienio2020 »

Czy możemy spodziewać się skutków ubocznych zażywania olejków CBD pomimo wielu zalet, które są często opisywane? Oczywiście, że tak. Natomiast nie należy się obawiać ponieważ jak większość rzeczy może spowodować u człowieka skutki uboczne. Jak dla mnie należy zachować zdrowy rozsądek i spokojnie podejść do tej kwestii, gdyż najważniejszą z nich jest sam użytkownik olejku konopnego i stan jego organizmu. Poniżej podamy przykłady ewentualnych minusów.

Pierwsza jest zaburzenie metabolizmu leków


W tym przypadku za wszystko odpowiada wątroba w której zachodzi metabolizm leków. Wprowadzając olejek konopny do organizmu, skupiasz na nim uwagę swoich enzymów z wątroby, przez co rozdrabnianie leku przestaje być dla nich priorytetem. W konsekwencji niektóre substancje mogą pozostać w Tobie dłużej niż powinny. Z lekami na receptę często dochodzi do konfliktu.

Biegunka

Ta niezwykle uporczywa dolegliwość związana jest najczęściej nie z samym CBD, a z wykorzystaniem oleju jako jego nośnika. Niektóre z nich potrafią podrażnić błonę śluzową żołądka. Aby sobie z tym uporać wystarczy że zmniejszysz ilość dostarczanego do organizmu oleju.

Mały spadek ciśnienia krwi

Dla zwyczajnego człowieka spadek ciśnienia krwi w wyniku korzystania z olejku CBD nie będzie niczym negatywnym. Jeśli jednak cierpisz na problemy związane z tą sferą, nie zapomnij przed użyciem porozmawiać o tym z lekarzem.

Zmiany apetytu


Jeżeli po tym jak zaczniesz stosować olejek możesz odczuć zmiany w jedzeniu. Głównie chodzi tu o to, że poczujesz zwiększenie czy zmniejszenie apetytu.
PysioQueen
Posty: 5
Rejestracja: 12 lip 2022, 10:35

Re: Skutki uboczne zażywania olejków CBD

Post autor: PysioQueen »

Hehehe przecież wiadomo, że jak przesadzimy z jakim kol wiek ziołem możemy przedawkować grunt to stopniowe włączenie go do naszego życia.
lemon38
Posty: 7
Rejestracja: 12 lip 2022, 10:37

Re: Skutki uboczne zażywania olejków CBD

Post autor: lemon38 »

Grunt to stosowanie go zgodnie z zaleceniem producenta
nie_po_sionym
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2022, 20:07

Re: Skutki uboczne zażywania olejków CBD

Post autor: nie_po_sionym »

Właśnie też się zastanawiałem nad skutkami ubocznymi stosowania tych olejków, bo to wszystko brzmi zbyt dobrze, żeby było prawdziwe. Chyba każdy tego typu suplement ma jakieś minusy, nawet czytałem kiedyś o tym na /admin - cenzura, niebezpieczny link/ . Rozumiem, że tak jak ze wszystkim, tak i tu złotym środkiem jest umiar.
Awatar użytkownika
Zosia23
Posty: 13
Rejestracja: 12 lip 2022, 10:30

Re: Skutki uboczne zażywania olejków CBD

Post autor: Zosia23 »

Jasne, że należy wiedzieć na ile możemy sobie pozwolić, przecież jak ze wszystkim! Natomiast, kiedy chcemy sobie pomóc w takich momentach zapominamy o wszystkim i ratujemy się czym tylko można nie patrząc na skutki uboczne [nea]
ODPOWIEDZ