Sytuacja na thc-thc.com

Awatar użytkownika
Kolek
Posty: 11
Rejestracja: 10 lis 2018, 14:06

Sytuacja na thc-thc.com

Post autor: Kolek »

Jak wygląda teraz sytuacja w sklepie thc-thc, kiedyś wiele lat temu u nich zamawiałem i było ok. Później miałem przerwę w zabawie z roślinkami. A ostatnio jak chciał wrócić do hobby, to kupiłem pestki w jakimś innym sklepie i była straszna kich. Chyba czas wrócić do starego sprawdzonego sklepu. Jak tam jest teraz?
Awatar użytkownika
Farmer
Administrator
Posty: 51
Rejestracja: 22 wrz 2016, 16:06

Re: Sytuacja na thc-thc.com

Post autor: Farmer »

Sklep dobrze działa i wprowadza coraz to lepsze rozwiązania. Napisz jaki czas temu zamawiałeś to napiszę Ci coś więcej o zmianach, które zaobserwowałem.
Bezpieczny zakup nasion konopi zapewni Ci sklep THC-THC.COM z biurem obsługi klienta w Hiszpanii.
Awatar użytkownika
Kolek
Posty: 11
Rejestracja: 10 lis 2018, 14:06

Re: Sytuacja na thc-thc.com

Post autor: Kolek »

Zamawiałem z 5 lat temu. Później byłem za granicą i temat upraw był nie możliwy. Teraz wracam do hobby. Widzę że sklep jest bardziej nowoczesny, dobrze działa na smartfonie.
Awatar użytkownika
HaszMen
Posty: 22
Rejestracja: 10 lis 2018, 14:12

Re: Sytuacja na thc-thc.com

Post autor: HaszMen »

Jakie czas temu zmienili stronę na bardziej nowoczesną, widać że gonią za postępem. Jak dla mnie na plus, bo korzystam głównie z smart fonika.
Awatar użytkownika
Farmer
Administrator
Posty: 51
Rejestracja: 22 wrz 2016, 16:06

Re: Sytuacja na thc-thc.com

Post autor: Farmer »

Kolek pisze: 10 lis 2018, 17:30 Zamawiałem z 5 lat temu. Później byłem za granicą i temat upraw był nie możliwy. Teraz wracam do hobby. Widzę że sklep jest bardziej nowoczesny, dobrze działa na smartfonie.
Od twoich zakupów dużo się zmieniło. Doszło dużo nowych odmian, możesz płacić szybkimi przelewami i paypal. Mają dużo informacji na stronie i na blogach, polecam dla lubiących czytać dział https://thc-thc.com/wiki-thc/ dowiesz się tam wszystko, co to są nasiona feminizowane, auto itp. Ogólnie sklep się rozwija.
Bezpieczny zakup nasion konopi zapewni Ci sklep THC-THC.COM z biurem obsługi klienta w Hiszpanii.
Awatar użytkownika
LoLek
Posty: 15
Rejestracja: 29 kwie 2017, 16:17

Re: Sytuacja na thc-thc.com

Post autor: LoLek »

Zapomniałeś napisać że są promocje 1+1, promocja 500+, kiedyś ich nie było. I zdaje się że gratis kiedyś był od 100zł a teraz jest od 75zł.
Awatar użytkownika
Truposz
Posty: 9
Rejestracja: 19 lis 2018, 19:38

Re: Sytuacja na thc-thc.com

Post autor: Truposz »

Spostrzegawczy zauważą że mają najlepszą i wiarygodną ofertę na rynku. polecam [harvest]
Awatar użytkownika
Batman
Posty: 38
Rejestracja: 04 gru 2018, 0:12

Re: Sytuacja na thc-thc.com

Post autor: Batman »

Sklep w dechę, pokazuje fotki jaki zestaw palacza do mnie przyszedł oraz nasiona na następny grow. Gałązka topów jest z ostatniej uprawy, pestki też były z thc-thc. Dodam jeszcze że paczki są starannie pakowane, dużo gratisów i gadżetów. Sami zobaczcie.
haszysz-thc-kolejne-zakupy-87215-1.jpg
haszysz-thc-kolejne-zakupy-87215-1.jpg (2.09 MiB) Przejrzano 59223 razy
haszysz-thc-kolejne-zakupy-87215-2.jpg
haszysz-thc-kolejne-zakupy-87215-2.jpg (938.62 KiB) Przejrzano 59223 razy
haszysz-thc-kolejne-zakupy-87215-3.jpg
haszysz-thc-kolejne-zakupy-87215-3.jpg (1.64 MiB) Przejrzano 59223 razy
haszysz-thc-kolejne-zakupy-87215-4.jpg
haszysz-thc-kolejne-zakupy-87215-4.jpg (952.64 KiB) Przejrzano 59223 razy
Awatar użytkownika
MarysiulaKonopnicka
Posty: 67
Rejestracja: 14 lis 2016, 14:34

Re: Sytuacja na thc-thc.com

Post autor: MarysiulaKonopnicka »

Podpisuje się pod pozytywnymi komentarzami dla sklepu thc-thc. I gorąco polecam [usmiech]
Awatar użytkownika
Struś Pędziwiatr
Posty: 13
Rejestracja: 16 kwie 2019, 1:53

Re: Sytuacja na thc-thc.com

Post autor: Struś Pędziwiatr »

Sklep thc-thc to najlepszy seedbank w Polsce [peace] Jako jedyni mają biuro obsługi klienta w Hiszpanii, przez co nie robią sobie ani klientom przypały. Nikt [policja] nie przyjdzie do nich po dane bo mają placówkę w Hiszpanii. Ten sklep to wyższy poziom obsługi klienta w porównaniu do innych poleskich sklepów. Po za thcthc nie ma w PL innego profesjonalnego sklepu z pestkami [trawka]

Kumaci kupują na thc-thc.com polecam! [peace]
TrapikF
Posty: 2
Rejestracja: 19 mar 2020, 19:43

Re: Sytuacja na thc-thc.com

Post autor: TrapikF »

Wysyłają normalnie w czasie kiedy panuje koronawirus?
Awatar użytkownika
Farmer
Administrator
Posty: 51
Rejestracja: 22 wrz 2016, 16:06

Re: Sytuacja na thc-thc.com

Post autor: Farmer »

Po co zadajesz to pytanie tutaj skoro założyłeś temat z tym zapytaniem viewtopic.php?f=9&t=360 [czytaj]
Bezpieczny zakup nasion konopi zapewni Ci sklep THC-THC.COM z biurem obsługi klienta w Hiszpanii.
Awatar użytkownika
Dziki Plantator
Posty: 17
Rejestracja: 25 mar 2020, 15:57

Re: Sytuacja na thc-thc.com

Post autor: Dziki Plantator »

Jak już ktoś odkopał ten temat to chciał bym pochwalić sklep za najlepsze promocje outdoor tego sezonu [lata]
Awatar użytkownika
Ogrodnik
Posty: 27
Rejestracja: 27 wrz 2016, 23:47

Re: Sytuacja na thc-thc.com

Post autor: Ogrodnik »

Zawsze mają najlepsze outdoorowe promocje. Zresztą indoorowe też. Warto do nich zaglądać. Polecam.
Awatar użytkownika
Kris1999
Posty: 78
Rejestracja: 20 lip 2020, 9:17

Re: Sytuacja na thc-thc.com

Post autor: Kris1999 »

W tym roku robiłem zakupy w tym sklepie 2 razy, najlepsze promocje 1+1. [rasta]
ODPOWIEDZ