Thc-thc.com tematy typu przypał, po co ten hejt

MaxKolanko
Posty: 1
Rejestracja: 22 lut 2020, 13:28

Thc-thc.com tematy typu przypał, po co ten hejt

Post autor: MaxKolanko »

Od ponad 10 lat zamawiam na thc-thc.com i zawsze byłem i jestem zadowolony. Nigdy nie było problemów, sprzedają nasiona bardzo dobrej jakości, które ładnie kiełkują i wyrastają z nich rośliny takie jak powinny wyrosnąć. Ostatnio przeczytałem temat na jakimś forum w którym ktoś pisze "przypał thc-thc". Wydaje mi się że to typowy bełkot konkurencji, bo piszą tak tylko na jednym forum a na innych sklep thc-thc.com ma same dobre opinie, masę ludzi tam kupuje i jakoś problemów nikt nie ma.
Awatar użytkownika
Batman
Posty: 38
Rejestracja: 04 gru 2018, 0:12

Re: Thc-thc.com tematy typu przypał, po co ten hejt

Post autor: Batman »

Jest jak napisałeś bełkot zawistnej konkurencji z forum-haszysz-com, która ma masę multikont dzięki którym piszą hejty na sklep thc-thc a sami siebie polecają. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.
Zwróć uwagę że przy co drugim hejcie na sklep thc-thc jest polecenie tych samych sklepów: „f2seeds” „ganjafarmer” i tak w kółko, przykładowe posty w zrzucie ekranu poniżej:
Obrazek


Co ciekawe jak się sprawdzi sklepy f2seeds i ganjafarmer w ogólnodostępnej badzie https://whois.intensys.pl to się okazuje że są one na polskich serwerach, a co to oznacza to już nikomu nie trzeba mówić, zrzuty ekranu poniżej:
Obrazek
Obrazek


Na podstawie tych informacji na pewno sam dojdziesz do odpowiednich wniosków.
Ja dodam tylko tyle że sklep thc-thc to najbezpieczniejszy seedbank w Polsce bo poza tym że mają serwer za granicą to jako jedyni w PL mają też biuro obsługi klienta w Hiszpanii, więc o przypale nie ma mowy. Obawiał bym się innych sklepów, ale na pewno nie starego wyjadacza jakim jest thc-thc.
ODPOWIEDZ