Panpestka pl co to za sklep z pestkami

Gumiś59
Posty: 3
Rejestracja: 10 sie 2022, 11:23

Panpestka pl co to za sklep z pestkami

Post autor: Gumiś59 »

Drodzy Panowie i Panie z tego fajnego forum mam do was takie pytanie. Ostatnio w google wpisałem nazwę mojego ulubionego sklepu z nasionkami, czyli thc-thc.com i w wynikach pojawił mi się też inny sklep mianowicie jakiś panpestka. Wygląda to tak jak poniżej:
Obrazek


I teraz moje pytanie czy ten sklep pan pestka ma coś wspólnego ze sklepem thc-thc?
Czy jest to może jakieś podszywanie się.
Awatar użytkownika
Babcia Ganja
Posty: 13
Rejestracja: 22 sty 2021, 1:50

Re: Panpestka pl co to za sklep z pestkami

Post autor: Babcia Ganja »

Sklep thc-thc.pl na pewno nie ma nic wspólnego z tym sklepem. To nie ta liga [lata]
Awatar użytkownika
Zielony
Posty: 27
Rejestracja: 09 lis 2018, 2:59

Re: Panpestka pl co to za sklep z pestkami

Post autor: Zielony »

Inni forumowicze prześwietlili już tego trola co założył ten sklep. Pan pestka czy pineska jest byłym pracownikiem innego sklepu taniesianie a z tanim sianiem to przypały lecą cały czas. Tam zaczynał swoją karierę i podpaczył jak robić wałki na nasionach. Aktualnie robi wszystkim wała na zmyślone odmiany. Twierdzi że jest producentem wszystkiego, nawet takich autorskich odmian jak auto mazar (poczytaj sobie a dowiesz się o nim jak działa https://growers.pl/viewtopic.php?f=11&t=1049). Więc jak przystało na nowy sklep, który chce zjeść kawałem rynkowego torta, to wynajął sobie firmę pozycjonerską seo, która pozycjonuje jego sklep na nazwę thc-thc.com i liczy w ten sposób że przejmie klientów wspomnianego sklepu, który ma dobrą renomę i dużo klientów.

Omijaj to coś z daleka, bo to nic dobrego.
Gumiś59
Posty: 3
Rejestracja: 10 sie 2022, 11:23

Re: Panpestka pl co to za sklep z pestkami

Post autor: Gumiś59 »

Rozumiem, czyli płaci pieniądze za takie praktyki. Warto o tym pisać żeby klienci wiedzieli. A jeszcze mam pytanie jak takie firmy pozycjonerskie to robią?
Awatar użytkownika
Zielony
Posty: 27
Rejestracja: 09 lis 2018, 2:59

Re: Panpestka pl co to za sklep z pestkami

Post autor: Zielony »

A tego jak to robią te firmy seo, to ja nie wiem, nie jestem informatykiem. Może ktoś inny wie jak to się robi.
Awatar użytkownika
LoLek
Posty: 15
Rejestracja: 29 kwie 2017, 16:17

Re: Panpestka pl co to za sklep z pestkami

Post autor: LoLek »

A kolega co tak wypytuje jak takie firmy pozycjonerskie to robią. Może kolega sam chce takie coś zlecić [policja]
Gumiś59
Posty: 3
Rejestracja: 10 sie 2022, 11:23

Re: Panpestka pl co to za sklep z pestkami

Post autor: Gumiś59 »

Czysta ciekawość [zadziorny]
Awatar użytkownika
Batman
Posty: 38
Rejestracja: 04 gru 2018, 0:12

Re: Panpestka pl co to za sklep z pestkami

Post autor: Batman »

Gumiś59 pisze: 11 sie 2022, 13:50 Rozumiem, czyli płaci pieniądze za takie praktyki. Warto o tym pisać żeby klienci wiedzieli. A jeszcze mam pytanie jak takie firmy pozycjonerskie to robią?
Pozycjonerzy stosują różne metody lub kilka naraz żeby to osiągnąć. Zwróć uwagę jak jest zrobiony tytuł i opis:
„Nasiona marihuany z dużą zawartością THC - Pan Pestka
Ziarna konopi różnią się między sobą także zawartością THC, czyli Tetrahydrocannabinolu. To właśnie on w połączeniu z CBD tworzy skuteczną broń przeciw…”


Link też nie jest bez znaczenia (zwróć uwagę „duzothc”). Być może a nawet na pewno ktoś stosuje też przekierowania ze specjalnych treści, które są celowo ukrywane w google, ale można je wyłapać jak się dobrze poszuka. Kiedyś konkurencja thc-thc miała łatwiej bo wykupowała reklamy w google ads https://growenter.com/viewtopic.php?f=37&t=3769 Łatwiej im było, ale dość drogo, teraz google zakazuje reklamy nasion konopi w ads. Tego typu praktyki świadczą tylko o jednym że SKLEP THC-THC.COM JEST NAJLEPSZY NA RYNKU!
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Dziki Plantator
Posty: 17
Rejestracja: 25 mar 2020, 15:57

Re: Panpestka pl co to za sklep z pestkami

Post autor: Dziki Plantator »

A ja się zastanawiam kto pomawia sklep thc-thc.pl na grupach FB, jak widać na zdjęciu poniżej.

Obrazek

Ktoś kto pomawia thc-thc od razu poleca sklep pana pestki, jakie to dziwne i przypadkowe.
Awatar użytkownika
Farmer
Administrator
Posty: 51
Rejestracja: 22 wrz 2016, 16:06

Re: Panpestka pl co to za sklep z pestkami

Post autor: Farmer »

Ocenzurowałem nazwiska osób ze zrzutu z facebooka, nie chcę tutaj takich danych publikować.
Bezpieczny zakup nasion konopi zapewni Ci sklep THC-THC.COM z biurem obsługi klienta w Hiszpanii.
Awatar użytkownika
Struś Pędziwiatr
Posty: 13
Rejestracja: 16 kwie 2019, 1:53

Re: Panpestka pl co to za sklep z pestkami

Post autor: Struś Pędziwiatr »

To się nazywa pseudo reklama i zwalczanie konkurencji na szeroką skalę. A swoją drogą kto mądry pisze o uprawie konopi narkotycznych na facebooku, przecież na FB nic nie znika i zostaje na zawsze, a Policja w dobrych stosunkach współpracuje z facebookiem.
Awatar użytkownika
HaszMen
Posty: 22
Rejestracja: 10 lis 2018, 14:12

Re: Panpestka pl co to za sklep z pestkami

Post autor: HaszMen »

Hejty na sklep thc-thc nie mają żadnej argumentacji. Jest to właśnie taki krótki bełkot konkurencji (widać to gołym okiem) bez konkretów. Zwykle coś w stylu: „przypał thc-thc”, „smutni panowie”, „podawanie danych” itp. Zwykle ci co rozpowszechniają ten hejt, sami są totalnym przypałem bo prowadzą sklepy na polskich serwerach, poczytaj ile takich przypałowców jest: https://growenter.com/viewtopic.php?f=43&t=4013
A co ciekawe jak ktoś zacznie czytać stronę thc-thc.com, to ten sklep na tle tej całej konkurencji wypada najlepiej. Bo tylko oni z polskich sklepów mają prawdziwą placówkę w Hiszpanii, gdzie przyjmują zamówienia, rozmawiają z klientami itp. więc oni ani sobie ani klientom nie robią przypału. Są dużo bardziej ogarnięci i rozwinięci niż ich cała konkurencja.
Awatar użytkownika
Ogrodnik
Posty: 27
Rejestracja: 27 wrz 2016, 23:47

Re: Panpestka pl co to za sklep z pestkami

Post autor: Ogrodnik »

Struś Pędziwiatr pisze: 15 sie 2022, 22:18 To się nazywa pseudo reklama i zwalczanie konkurencji na szeroką skalę. A swoją drogą kto mądry pisze o uprawie konopi narkotycznych na facebooku, przecież na FB nic nie znika i zostaje na zawsze, a Policja w dobrych stosunkach współpracuje z facebookiem.
Grupy na fb są tworzone właśnie przez takich troli jak pp i potem nieświadome bydło się tam zapisuje i pisze o swoich narkotycznych roślinkach. Wszystko jest robione dla kasy a przypały potencjalnych klientów są dla takiego sklepu nieważne.
ODPOWIEDZ