[AF] 1 x DEVIL PUNK

joordybo
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2020, 12:07

[AF] 1 x DEVIL PUNK

Post autor: joordybo »

[AF] [75w led + 24w led] [30x30x60]- 1 x DEVIL PUNK - VIDEOrelka

Czesc wszystkim, na poczatku cos luznego zanim przejdziemy do sedna sprawy, mam 26 lat mieszkam w PT i nie mam duzego doswiadczenia z uprawami (jeden krzak za soba) Palaczem jestem jak pewnie kazdy z was opcja z sadzeniem wyniklaa z smutnych Coronavirusowych dni ...
Awatar użytkownika
Farmer
Administrator
Posty: 51
Rejestracja: 22 wrz 2016, 16:06

Re: [AF] 1 x DEVIL PUNK

Post autor: Farmer »

Co to ma być kolego? robisz kopię treści tego tematu na wielu forach. Proszę bardzo ten sam temat na innym forum http://growenter.com/viewtopic.php?f=20&t=4029 co to jest reklama dla jakiegoś shitbanku panpestka [czytaj] wynajęli cię żebyś spamował po różnych forach.
Bezpieczny zakup nasion konopi zapewni Ci sklep THC-THC.COM z biurem obsługi klienta w Hiszpanii.
joordybo
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2020, 12:07

Re: [AF] 1 x DEVIL PUNK

Post autor: joordybo »

ten sam temat jest na 4 forach kolego i nie w celach reklamowych tylko w celach prowadzenia video relacji ... widzisz zebym gdzies "polecal" produkty ktores z firm ?? w przeciwienstwie do ciebie nie mam podpisu na forum z jakim kolwiek bank seedem ^.^ dobry zartownis z ciebie
joordybo
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2020, 12:07

Re: [AF] 1 x DEVIL PUNK

Post autor: joordybo »

jak masz zamiar edytowac moj temat bez uprzedniego poinformowania to wyjeb to w pizdu ziomus bo to strata czasu dla mnie pisac na kazdym forum zeby jakis ... po prostu edytowal moj post bez informacji i powodu ....
Awatar użytkownika
Farmer
Administrator
Posty: 51
Rejestracja: 22 wrz 2016, 16:06

Re: [AF] 1 x DEVIL PUNK

Post autor: Farmer »

Może i nie robisz temu sklepowi reklamy, ale zakładając taki sam temat na kilku forach i dając na każdym kopię takiego samego tekstu, czyli fachowo mówiąc robisz: Duplicate Content szkodzisz sobie i dla for, bo kopia tekstów jest źle traktowana przez google. Teraz już wiesz dlaczego usunąłem większość tekstu i zmieniłem tytuł, po to żeby ta kopia wpisu nie szkodziła naszym pozycjom w google. Jeśli będziesz opisywał swoją fotorelację w sposób autorski, czyli nie będzie takich samych kopi tekstu na innych forach i stronach to nie mam do tego zastrzeżeń i zapraszam do robienia autorskiej fotorelacji.

Posądziłem Cię o reklamę tego sklepu właśnie przez te kopie - powielanie tych samych tekstów na różnych forach inaczej mówiąc spam, który robią zwykle wynajęte agencje seo.
Bezpieczny zakup nasion konopi zapewni Ci sklep THC-THC.COM z biurem obsługi klienta w Hiszpanii.
joordybo
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2020, 12:07

Re: [AF] 1 x DEVIL PUNK

Post autor: joordybo »

zenada i niszczenie cudzej pracy ... to samo na smiesznym growenter banda chuja co nie szanuje cudzej pracy macie problemy ze robie video relacje trzeba napisac ze wam strone mulli od filmow i nie checie hostingu dokupic a nie szukac kurwa dziurwy w calym... to samo jebane gadanie o paniepestce ... dziecinada .
joordybo
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2020, 12:07

Re: [AF] 1 x DEVIL PUNK

Post autor: joordybo »

/admin - cenzura koniec tego spamu/
Awatar użytkownika
Farmer
Administrator
Posty: 51
Rejestracja: 22 wrz 2016, 16:06

Re: [AF] 1 x DEVIL PUNK

Post autor: Farmer »

Sypiesz linkami, kopiami tekstów i jeszcze masz jakieś esy floresy [banned]

Co ma piernik do wiatraka, wstawiony link do YT nie obciąża tej ani żadnej innej strony na której umieścisz taki link, znawco!

idź spamować na inne fora bo wyłapiesz bana.
Bezpieczny zakup nasion konopi zapewni Ci sklep THC-THC.COM z biurem obsługi klienta w Hiszpanii.
ODPOWIEDZ