Purple Haze

Awatar użytkownika
PaNd420PaNiJ
Posty: 3
Rejestracja: 20 lip 2023, 18:50

Purple Haze

Post autor: PaNd420PaNiJ »

[ganja]palił ktoś purple Haze ? Zastanawiam się czy nie spróbować sił i zasadzić sobie, może ktoś wie na ten temat więcej.
Awatar użytkownika
Ogrodnik
Posty: 27
Rejestracja: 27 wrz 2016, 23:47

Re: Purple Haze

Post autor: Ogrodnik »

Patrzę i patrzę w guglu kto jest producentem tej odmiany o której mówisz. I znalazłem Purple Haze od Sensi Seeds a dokładniej od White Label, ale to jeden czort bo to marka Sensi Seeds. Wiec od tego producenta ta odmiana mogła by być ok. Następnym producentem mającym tą odmianę w swojej ofercie jest Delicious Seeds, ale ma tylko Purple Haze auto, czyli wersję z autofloweringiem. Chyba że coś jest pokitrane na ich stronie i wersji zwykłej nie mogę znaleźć.

W każdym bądź razie, producent danej odmiany jest kluczowy. Ważne jest żeby zawsze sprawdzić kto produkuje odmianę, którą znajdziemy i ją chcemy kupić w formie nasion.

Inna sprawa to uprawa takiej odmiany, zależy czy będziesz ją chciał uprawiać na dworze czy gdzieś w pomieszczeniu. Nie wszystkie odmiany nadają się na dwór. Więc chcieć spróbować czegoś to jedno, kwestia czy uda się ją uprawiać z sukcesem.
Awatar użytkownika
PaNd420PaNiJ
Posty: 3
Rejestracja: 20 lip 2023, 18:50

Re: Purple Haze

Post autor: PaNd420PaNiJ »

[pobity] dzięki za danie do myślenia bo odpowiedziałeś mi ponad to, no ja w swoim życiu raz tylko znalazłem 5 roślinek w wysokości do kolan przeciętnego człowieka, jako że słabo z teorią tego na wariata przesadziłem do siebie udało się to bo roślinki przyjęły się w glebę ponieważ to teren bagienny bardziej był . I tylko podlewalem jak ciepło bywalo dłużej niż 2 dni . Dwa miesiące później też na wariata 🤭 Ściąłem, wysuszylem mały plon bo wszystko pewnie zjebalem by był duży, ale jak zapaliłem wiadro usiadłem i w lustro patrzyłem z godzinę jarajac się że klepie 👌👌👌👌🙆🙆🙆
Awatar użytkownika
Farmer
Administrator
Posty: 51
Rejestracja: 22 wrz 2016, 16:06

Re: Purple Haze

Post autor: Farmer »

Teren bagienny nie jest dobry bo podmokły i za dużo wody. Ale ziemia jest na takiem terenie elegancka. Dobrą ziemię można poznać w miejscach gdzie rosną duże pokrzywy i bzy. Jak w takim miejscu dodatkowo jest dużo słońca to rośliny wyrosną ci tam pierwsza klasa.
Bezpieczny zakup nasion konopi zapewni Ci sklep THC-THC.COM z biurem obsługi klienta w Hiszpanii.
Awatar użytkownika
Batman
Posty: 38
Rejestracja: 04 gru 2018, 0:12

Re: Purple Haze

Post autor: Batman »

PaNd420PaNiJ pisze: 21 lip 2023, 1:49 [ganja]palił ktoś purple Haze ? Zastanawiam się czy nie spróbować sił i zasadzić sobie, może ktoś wie na ten temat więcej.
Nawet jak wyhodujesz tą odmianę, to żeby poczuć jej prawdziwy smak i zapach musisz przeprowadzić dobrze curing. Co jest dość problematyczne dla początkujących hodowców zielonej przyjemności.
ODPOWIEDZ