Terapia choroby Leśniowskiego i Crohna za pomocą medycznej marihuany

Bazooka
Posty: 2
Rejestracja: 20 paź 2016, 15:08

Terapia choroby Leśniowskiego i Crohna za pomocą medycznej marihuany

Post autor: Bazooka »

Izrael jest obecnie wychwalanym krajem leczniczej marihuany.
bol-izrael-marihuana-1.jpg
bol-izrael-marihuana-1.jpg (11.42 KiB) Przejrzano 5826 razy
Na dobrze strzeżonym terenie BOL (Breathe of Life) Pharma w Izraelu, gdzie jest uprawiana marihuana do celów medycznych, można znaleźć laboratoria i szklarnie. Tam są badane i zapisywane biochemiczne właściwości tej rośliny. Do jej produkcji wymagane jest stałe i skrupulatne monitorowanie jej aktywnego składnika, jakim jest THC.

"Dzięki pionierskiej roli naszej służby zdrowia i ekspertyzy testów klinicznych udało nam się zdobyć kompetencje, którymi dzielimy się z korporacjami w USA i Europie", wyjaśnia Gedo. Obecnie przeprowadzamy testy kliniczne na temat leczenia przewlekłej choroby Leśniowskiego i Crohna. Ponieważ Izrael nie może eksportować swoich produktów konopnych, ma on na celu stać się światowym centrum agronomicznej, medycznej i technicznej wiedzy specjalistycznej w użytku leków.

Niedawno w tym celu do grona dwudziestu zespołów naukowców dołączyło Centrum Badań Cannabis przy prestiżowym Hebrajskim Uniwersytecie w Jeruzalem. W marcu 200 przedstawicieli przemysłu zebrało się w Tel Awiwie na Konferencji CannaTech, gdzie przedstawiono nowości rynkowe, jak elektryczne jointy, maści na bazie konopi i inne produkty.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Marihuana w Medycynie”